Web Katalóg www stránky

Katalog.webinzeraty.sk

pridať odkaz
upraviť odkaz
Inzercia na Facebooku

Auto-moto
Cestovanie,ubytovanie,turizmus
Dom a záhrada
Financie a ekonomika
Filmy a TV
Hudba
Informácie,spravodajstvo,insti.
Internet,počítače,software
Kultúra a umenie
Mobil,elektro
Priemysel,práca,podnikanie
Reality,bývanie
Reštaurácie,stravovanie
Služby a obchod,E-shopy
Sex a erotika
Veda a technika,vzdelávanie
Zábava,hry,voľný čas
Zdravie,šport a fitnes
Osobné stránky
Ostatné
Chcete zvýšiť návštevnosť Vašich web stránok ?
Chcete získať nových klientov pre Vaše služby?
Chcete optimalizovať Váš web pre vyhľadávače?
Chcete zvyšovať Váš pagerank a tým vyššia pozícia vo vyhľadávačoch?

Registrujte web stránku v katalógu

SEO katalóg web stránok umožňuje zdarma registráciou v katalógu, čim získavate viacero spätných odkazov na Váš web. Odkazy na Vaše stránky budú v príslušnej kategórii katalógu a taktiež v detaile Vášho záznamu, čiže registráciou si zároveň optimalizujete Váš web a v podstate zvyšujete SEO efekt. Registrácia v SEO-Katalógu je zdarma, avšak je podmienená pridaním jedného nášho spätného odkazu hockde na Vašu stránku.

Po registrácii je potrebné umiestniť náš odkaz hockde na Vašu stránku, náš odkaz:


zadajte web-adresu (max 45 znakov,používať malé písmená) :
http://

Pravidlá:

Registrácia v SEO-Katalógu je zdarma, avšak po registrácii Vašej stránky v katalógu je potrebné umiestniť jeden náš spätný odkaz hockde na Vašu stránku.

Pridávať je možné len funkčné slovenské a české stránky. Nepridávať nefunkčné stránky, stránky s nezákonným obsahom, stránky na ktorých je len reklama, stránky ktoré porušujú zákony slovenskej, českej republiky taktiež je zakázané pridávať stránky odporujúce dobrým mravom - tieto podmienky sa budú prísne kontrolovať a weby ktoré porušia tieto podmienky budú blokované a nebudú sa môcť zobrazovať v katalógu a ani pridať do katalógu.

Všetky weby zamerané na erotický obsah musia byt v kategórii sex a erotika a odkazovať na hlavnú stránku na ktorej musí byt potrebné varovanie (vstup od 18 rokov).

Prevádzkovateľ katalógu si vyhradzuje právo zmeniť kategóriu registrovaného odkazu prípadne upraviť názov webu, taktiež si vyhradzuje právo zamietnu registráciu webu a zobrazovanie odkazu v katalógu a to bez udania dôvodu . V prípade nastatia tejto skutočnosti budete informovaný e-mailom zadaným pri registrácii.

Prevádzkovateľ katalógu nenesie žiadnu zodpovednosť za škody, ktoré by prípadne mohli vzniknúť využívaním služby ,a taktiež prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za obsah webov ktoré sú registrované na stránke , pričom len odkazuje na príslušné webové-adresy.

Katalog.webinzeraty.sk - katalóg web-stránok | všetky práva vyhradené